Interneto svetainės turinys: esmė ir funkcijos

Internetas tapo neatsiejama šiuolaikinio žmogaus gyvenimo dalimi: čia ieškome informacijos, dalinamės ja, susisiekiame su žmonėmis ir kt. Siekdamas veikti efektyviai, verslas taip pat negali atsilikti nuo visuomenės pažangos ir gyvenimo tempo, o kokybiškas interneto svetainės turinys padės išvengti verslo nesėkmių ir žengti koja kojon su modernėjančia visuomene! Agentūros ,,Plana“ komanda pasirūpins, kad svetainėje pateikiama informacija būtų patraukli ir suprantama kiekvienam vartotojui, sukeltų susidomėjimą produktu/paslauga. Įvertinsime įmonės tikslinę auditoriją ir parinksime… Read More »Interneto svetainės turinys: esmė ir funkcijos
Pranešimas spaudai

Kaip parengti pranešimą spaudai (I)

Pirmiausia, tikslinga trumpai paminėti pačią sąvoką. Taigi, kas yra pranešimas spaudai? Pranešimas spaudai – viena pagrindinių ryšių su žiniasklaida formų, kuria trumpai informuojama apie naujienas, įvykius, naują produkciją ir pan. Gavusi tokį pranešimą, žiniasklaida informuos visuomenę: arba spausdindama kiek transformuotą tą patį pranešimą, arba pasinaudos jame įvardytomis aktualijomis. Pranešimo spaudai tikslai gali būti dvejopi: 1)   siekis didinti savo ar organizacijos žinomumą; 2)   siekis paneigti tam tikrus gandus, kurie gali… Read More »Kaip parengti pranešimą spaudai (I)

Kaip parengti pranešimą spaudai (II)

Pirmoje straipsnio dalyje rašėme apie tai, kas yra pranešimas spaudai, kaip gerai parašyti pranešimą spaudai, nuo ko pradėti ir pan. Šiame straipsnyje dėmesys skiriamas pranešimo spaudai struktūrai. Čia aprašomas pranešimo spaudai išdėstymas lape (A4 formato). Lapo viršuje nurodomi asmens, jei pranešimą rengia fizinis asmuo, arba organizacijos, jei pranešimą rengia juridinis asmuo, rekvizitai (vardas, pavardė/pavadinimas; adresas; telefonas; el. paštas; tinklalapis (jei yra)), o juridiniai asmenys gali pateikti ir savo logotipą. Toliau… Read More »Kaip parengti pranešimą spaudai (II)
Tekstai svetainei - kokybiškas svetainės turinys

Kuo svarbus interneto svetainės turinys?

Šiuolaikinė rinka yra perpildyta įvairių prekių bei paslaugų, verslo subjektai kaip įmanydami stengiasi užimti kuo tvirtesnes bei aukštesnes pozicijas rinkoje, išsiskirti iš analogiškas ar alternatyvias paslaugas siūlančių konkurentų. O atsižvelgiant į tai, kad daugelis gyvenimo bei darbo sričių keliasi į virtualią erdvę, tai aktyviausia konkurencinė kova vyksta būtent internete. Juk šiais informacinių technologijų laikais didžioji dalis potencialių klientų informacijos ieško būtent internete, todėl labai svarbu virtualioje erdvėje pateikti įtaigią kalbą,… Read More »Kuo svarbus interneto svetainės turinys?